Skirkite 1,2% GPM

Šiuo būdu prisidėsite prie Tarptautinis Ukrainos švietimo labdaros ir paramos fondo sukuriant kokybišką ugdymo, socialinę, ekonominę ir teisinę bazę bei sąlygas Lietuvoje, tuo pačiu išsaugant ukrainietišką tapatybę, kalbą, istoriją, tautinę tradiciją bei kultūrą tarp laikinai čia gyvenančių ir po karo į Ukrainą sugrįžti siekiančių Ukrainos vaikų.

Tarptautinis Ukrainos švietimo labdaros ir paramos fondas

Norint skirti 1,2% GPM, Jūs tai galite padaryti elektroniniu būdu

Visi Lietuvos gyventojai iki gegužės 1 d. gali skirti 1,2 % GPM (gyventojų pajamų mokesčio) mūsų fondui. Aukodami tokiu būdu prisidėsite prie įvairiapusiškos pagalbos. Jums tereikia prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės ir užpildyti reikiamą deklaravimo formą, o kad būtų dar paprasčiau, turime paruošę išsamią instrukciją.

Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės elektroninėje deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Dalyje „Deklaravimas“ suraskite ir spauskite „Pildyti formą“. Prašymą skirti paramą rasite „Dažniausiai pildomų formų” sąraše. 

Jei parama už 2022 m. mokestinį laikotarpį nebuvo paskirta pagal ankstesnį prašymą, norėdami pradėti pildymą, spauskite „Pradėti”.

Jei paramą už 2022 m. jau skyrėte pagal ankstesniais metais pateiktą prašymą, pirmame vedlio lange matysite duomenis apie Jūsų skirtą paramą. Paspaudę „Tęsti” galėsite koreguoti ar pateikti naujus duomenis

Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą ir spauskite „Tęsti”. Kitame lange užpildykite būtiną prašymo informaciją: kokią dalį mokesčio ir iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate.

Taip pat galite nurodyti ir mokesčio dalies paskirtį. Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti”.

Jei daugiau gavėjų pridėti nenorite/baigėte redagavimą, peržiūrėkite, ar duomenys teisingi, ir spauskite „Taip, teisingi”.

Atsidariusiame lange spauskite „Formuoti prašymą”.

Norėdami pateikti prašymą, spauskite „Pateikti”.

Reikia pagalbos?

Susiekite, tikrai padėsime!
lt_LT
Scroll to Top